امور حسابداری

  • انجام کلیه خدمات  حسابداری و مالی و ارائه مشاوره های مالی و مالیاتی مورد نیاز کارفرمایان محترم .
  • طراحی و پیاده سازی سیستمهای حسابداری  مالی و صنعتی (قیمت تمام شده )  و تهیه آیین نامه ها و دستورالعملهای مالی ، و اجرای سیستم کنترلهای داخلی متناسب با فعالیت کارفرما .
  • تنظیم اظهارنامه مالیاتی عملکرد  و تحریر دفاتر قانونی شرکتها طبق آیین‌‌نامه تحریر دفاتر قانونی و همچنین تکمیل و ارسال خلاصه معاملات فصلی موضوع ماده 169 قانون مالیاتهای مستقیم و تهیه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده (VAT)
  • تهیه صورتهای مالی طبق استاندارد های حسابداری ایران  و تهيه گزارشهاي تحليلي مديريتي همچون نسبتهای مالی و تنظيم گزارشهاي مقايسه اي دوره هاي مالي عملكرد.
  • مغایرت گیری حساب شرکت با سایر شرکتها و اشخاص و همچنین بررسی و تهیه گزارشهای لازم جهت رفع اختلاف مالی بین شرکاء، حضور در جلسات و یا حسابرسی حسابها و مدارک مورد اختلاف به عنوان نماینده هر یک از شرکاء یا سهامداران در داخل و یا خارج از کشور.
  • تامین و استقرار کادر حرفه ای حسابداری در سطوح مختلف و بر اساس نیاز شرکتها جهت حضور مداوم یا نیمه وقت در محل شرکت به منظور انجام عملیات حسابداری و مالیاتی با نظارت مدیران موسسه و یا انجام عملیات حسابداری شرکت در محل دفتر کار موسسه و ارائه گزارشهای مالی مورد نیاز به مدیران و ارسال گزارشهای لازم به سازمانهای ذیربط، نظارت بر عملیات حسابداری شرکتها با هدف رفع نواقص و اشکالات و همچنین انجام بهینه و اصولی کار در شرکتهائی که کارکنان موجود آنها در حال حاضر مشغول انجام فعالیتهای عادی آن هستند.
  • تهیه ترازهای و یا صورتهای مالی به زبان انگلیسی جهت ارائه به سفارتخانه ها، بانکها، شرکتها و مراجع خارج از کشور به منظور مهاجرت، اخذ تسهیلات، اخذ نمایندگی شرکتهای خارجی در ایران  و   . . .
  • ارائه خدمات حسابداری و مالی به شعب و نمایندگی شرکتهای خارجی در ایران و ارائه گزارشهای مربوطه به سهامداران یا مدیران آنها به زبان انگلیسی.
  • تهیه و ارائه مشاوره در زمینه خرید ، بکارگیری و استقرار انواع  نرم افزار های  حسابداری متناسب با نوع فعالیت .
  • سایر خدمات حسابداری و مالی حسب مورد و بنا به نیاز مدیران شرکتها.
 
دفتر مرکزی: تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، پلاک 53، ساختمان محیا09123356470-09124080325  Info @ tadbiracc.ir

موسسه خدمات مالي و حسابداری تدبیر نگر امین در راستاي كمك به شركتها در جهت تحقق اهداف آنها تا به امروز توانسته با شعار صداقت ، مشتری مداری ، اعتماد متقابل قدمهای محکم و استواری را در جهت پیشبرد اهداف خود بردارد .

خبرنامه سایت:

برای ثبت نام لطفا اطلاعات خود را وارد کنید .

تماس با ما:

دفتر مرکزی: تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، پلاک 53، ساختمان محیا
دفتر شهریار: میدان فرمانداری، ابتدای بلوار شهید کلهر، پلاک 41، طبقه سوم، واحد 9
تلفن تماس : 

09124080325

09123356470