درباره ما

امروزه دسترسي به اطلاعات مالي شفاف ، قابل مقايسه وقابل ‌اتكاء بمنظور پاسخگويي به واحدها و سازمانهاي درون سازماني و برون سازماني و تصميم گيريهاي اقتصادي آگاهانه از مهمترین عوامل توسعه و رشد اقتصادي در بخش خصوصي و دولتي به شمارمي‌رود از طرف ديگر صاحبان سرمايه ، اعتبار دهندگان ، دولت و ديگر استفاده كنندگان براي تصميم گيري در زمينه سرمايه گذاري ، نگهداري سهام ، اعطاي وام ، ارزيابي عملكرد مديران و ديگر تصميمات اقتصادي مهم به اطلاعات مالي معتبر ، مربوط و قابل فهم نياز دارند . مضافا" با توجه به پيشرفت هاي صورت گرفته در تمامي زمينه ها، امروزه نياز به مشاوران متخصص در تمامي شركتها و سازمانها احساس ميشود .

موسسه خدمات مالي و حسابداری تدبیر نگر امین با بهره گیری از كادر فني و مدیران مالی مجرب در زمینه  هرگونه خدمات حسابداری، حسابرسی ، مالیاتی  و با هدف ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستمهای مدیریتی و کمک به ایجاد انضباط مالی تاسيس گرديده است.

این موسسه از زمان شروع فعالیت تاکنون با اتکاء به دانش و سالها تجربه کاری مدیران و کادر حرفه ای خود، به طیف گسترده ای از شرکتهای ایرانی و خارجی که در بخشهای مختلف اقتصادی کشور منجمله، خدمات مهندسی، پیـمانکاری، تولیـدی و صنعتـی، بازرگــانی، خدماتی و . . . مشغول به فعالیت بوده اند، خدمات متنوع مالی منجمله حسابداری،حسابرسی،اصلاح حساب، ایجاد و بهینه سازی سیستمهای موجود مالی، مشاوره مالی و مالیاتی ، حسابرسی داخلی ، حسابرسی بیمه و  غیره ارائه نموده است.  

موسسه خدمات مالي و حسابداری تدبیر نگر امین در راستاي كمك به شركتها در جهت تحقق اهداف آنها تا بهامروز توانسته با شعار " صداقت ، مشتری مداری ، اعتماد متقابل " قدمهای محکم و استواری را در جهت پیشبرد اهداف خود بردارد .

Logop3

تیم ما

بهزاد محمدی

رئیس هیات مدیره

دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران

با بیش از پانزده سال سابقه حرفه ای در مدیریت مالی و حسابداری و حسابرسی شرکتهای مختلف

اشكان نعمتي

مدیر عامل ، عضو هیات مدیره و مدیر اجرایی

دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد

با بیش از دوازده سال سابقه حرفه ای در سمت مدیر مالی و رئیس حسابداری و حسابرسی شرکتها

داود رستمی میانکوشکی

دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد

واحد تهران

با بیش از بیست سال سابقه حرفه ای در سمت مدیر مالی و رئیس حسابداری شرکتهای مختلف

سعيد سراجي

عضو تيم اجرايي

با بیش از بیست و هشت سال سابقه حرفه ای

مشاور ارشد مالياتي

دفتر مرکزی: تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، پلاک 53، ساختمان محیا09123356470-09124080325  Info @ tadbiracc.ir

موسسه خدمات مالي و حسابداری تدبیر نگر امین در راستاي كمك به شركتها در جهت تحقق اهداف آنها تا به امروز توانسته با شعار صداقت ، مشتری مداری ، اعتماد متقابل قدمهای محکم و استواری را در جهت پیشبرد اهداف خود بردارد .

خبرنامه سایت:

برای ثبت نام لطفا اطلاعات خود را وارد کنید .

تماس با ما:

دفتر مرکزی: تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، پلاک 53، ساختمان محیا
دفتر شهریار: میدان فرمانداری، ابتدای بلوار شهید کلهر، پلاک 41، طبقه سوم، واحد 9
تلفن تماس : 

09124080325

09123356470